جرثقیل سقفی دماگ

 

Demag یک گروه صنعتی تجهیزات سنگین آلمانی است که در سال 1906 به عنوان بزرگترین شرکت ساخت جرثقیل در آلمان شناخته شد. این شرکت تولید کننده جرثقیل های صنعتی است که شامل انواع جرثقیل مانند جرثقیل های سقفی، بالابر، جرثقیل تک پل و جفت پل و جرثقیل دروازه ای می باشد. شرکت دماگ سیستم های جرثقیلی را تولید می کند که بالاترین سطح کیفیت جهانی و قابلیت اطمینان بالا را به کاربران حوزه صنعت ارائه می دهد. استفاده از تجهیزاته ساخته شده توسط سازندگان معتبر بسیار حائز اهمیت است. شرکت جهان صنعت رادیس در تمام مراحل طراحی جرثقیل سقفی، ساخت جرثقیل سقفی، تامین قطعات یدکی جرثقیل سقفی و آموزش اپراتورها همراه شماست.

 

شرکت دماگ
شرکت دماگ

 

مشخصات کیفی جرثقیل برقی دماگ

بخش مهمی از کیفیت و طول عمر جرثقیل های سقفی به کیفیت و نحوه فراوری فولاد بکار گرفته شده در تولید گیربکس و اجزای داخلی جرثقیل سقفی بستگی دارد. تکنولوژی بالای جرثقیل سقفی دماگ در فرآوری فولاد با سختی سطحی بالا مطابق با استاندارد های کشور آلمان، سبب بالا بودن مقاومت و سختی سایشی و در نتیجه افزایش طول عمر مفید کاری دنده های این جرثقیل ها می شود. این امر در مورد کیفیت اجزای گیربکس جرثقیل برقی دماگ نیز حاکم است. اتصال زنجیر فولادی بکار گرفته شده در جرثقیل های زنجیری دماگ که از جنس فولادی خشکه G80 تولید می شوند. و الکتروموتور قدرتمند با طول عمر کاری بسیار بالا از دیگر مشخصات کیفی جرثقیل برقی دماگ محسوب می شود.

 

جرثقیل سقفی دماگ

 

عملکرد و کارایی در بالاترین سطح

دماگ به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو در جهان، بیش از 200 سال است که مجموعه جامعی از راه حل ها را برای جریان مواد و نیازهای لاجستیکی به مشتریان خود ارائه می دهد، که آنها را قادر می سازد به بالاترین سطوح کارایی و عملکرد دست یابند.

 

 

قطعات یدکی جرثقیل سقفی دماگ

شرکت جهان صنعت رادیس به عنوان تامین کننده تجهیزات صنعتی جرثقیل سقفی، لیست کاملی از اقلام قطعات جرقیفل سفقی دماگ را برای مشتریان فراهم آورده است. تجهیزات قطعات یدکی جرثقیل سقفی دماگ شامل، موارد زیر است:

موتور جرثقیل سقفی دماگ

کلید فرمان جرثقیل سقفی

ریموت کنترل یا کلید فرمان بیسیم

ترمز جرثقیل سقفی دماگ

قلاب یا هوک جرثقیل

 

 

جهت دریافت مشاوره یا استعلام قیمت لوازم جرثقیل سقفی دماگ با ما تماس حاصل فرمایید.